Zoznamovací let českou stíhačkou MiG-15

2199 

SKU: 1514-8205-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Program
Po príchode na letisko sa vás ujme pilot a predstaví vám prúdové stíhacie lietadlo MiG-15. Zoznámi vás s kabínou a preberiete náročnosť a koncepciu letu podľa svojich prianí a fyzických možností. Potom si sadnete do kabíny a nasledovať bude zoznamovací let, počas ktorého zažijete, čo dokáže táto klasika z 50. rokov. Tešiť sa môžete na akrobatické prvky a maximálnu rýchlosť 1 000 km/h.
Cena zahŕňa:

Predletovú prípravu,

inštruktáž,

zapožičanie pilotnej výstroje,

15 minút letu stíhačkou MiG 15 UTI,

vyhodnotenie letu s pilotom.

Podmienkou letu je dobrý zdravotný stav.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zoznamovací let českou stíhačkou MiG-15, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zoznamovací let českou stíhačkou MiG-15.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zoznamovací let českou stíhačkou MiG-15
Zoznamovací let českou stíhačkou MiG-15
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart