Extrémny bungee jumping z 90 metrovej výšky v poľskom Chorzówe

Pridajte svoju recenziu

Kto neskáče, dobrovoľne sa pripraví o nezabudnuteľný zážitok s poriadnou dávkou adrenalínu. Presne taký vás čaká v poľskom meste Chorzów v Sliezskom parku, kde si zavesený na lane užijete voľný pád z 90-metrovej výšky. Skáčte sám alebo v tandeme a za zloženie vašej skúšky odvahy sa odmeňte napr. výletom do neďalekého zábavného parku Legendia.

Lokalita: Polsko – Chorzów

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Extrémny bungee jumping z 90 metrovej výšky v poľskom Chorzówe, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Extrémny bungee jumping z 90 metrovej výšky v poľskom Chorzówe. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Extrémny bungee jumping z 90 metrovej výšky v poľskom Chorzówe
Extrémny bungee jumping z 90 metrovej výšky v poľskom Chorzówe
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart