Južné Slovensko

Vitajte v slnečnej časti Slovenska, kde sa spája bohatá kultúra s prírodnou rozmanitosťou – Južné Slovensko. Táto čarokrásna oblasť vás zavedie do malebných vinárskych dediniek, historických miest a do útulných zákutí prírody, ktoré čakajú na vaše objavenie.

Filter

Zobrazených 1–12 z 35 výsledkov

Južné Slovensko je raj pre milovníkov vína a kulinárskych radov. Prejdite sa po vinohradoch v regióne Tokaj a ochutnajte výnimočné slovenské vína. Objavujte tradičné reštaurácie, kde sa mieša miestna kuchyňa s moderným dotykom a kde si môžete vychutnať autentické chute tohto regionálneho kulinárskeho rajónu.

História Južného Slovenska je v každom kamienku a uličke. Navštívte UNESCO zaradené mesto Spišská Kapitula a ocitnite sa v atmosfére stredovekej histórie. Prechádzajte sa po pevnosti Devín a objavujte stopy minulosti, ktoré dýchajú životom aj v súčasnosti.

Prirodzená krása tejto oblasti je úchvatná. Prejdite sa po národných parkoch, ako je Slovenský kras, kde nájdete tajomné jaskyne a útesy. Vychutnajte si relax na brehoch rieky Dunaj a pozorujte, ako sa slnečné lúče odrážajú na hladine vody.

Južné Slovensko je miesto, kde sa tradícia stretáva s moderným pohľadom na svet. Prežite dovolenku plnú vkusu, histórie a prírodných krás. Rezervujte si svoje miesto v tejto jedinečnej destinácii a zahĺbte sa do pôvabu Južného Slovenska.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart