Pobyty na Slovensku

Vyberte sa na nezabudnute─żn├║ cestu po p├┤vabn├Żch k├║toch Slovenska, krajiny, kde sa trad├şcia sp├íja s pr├şrodou. Na┼íe pobyty v tejto malej, no p├┤sobivej krajine v├ím umo┼żnia objavi┼ą rozmanitos┼ą, hist├│riu a prirodzen├║ kr├ísu, ktor├í sa tiahne od h├┤r po historick├ę mest├í.

Filter

Zobrazen├Żch 1–12 z 901 v├Żsledkov

K├║zlo H├┤r a pr├şrody

Pre─Źkajte na┼íe malebn├ę horsk├ę chaty a hotely umiestnen├ę v srdci Tatier alebo Malej Fatry. Odpustite sa vo wellness o├ízach s panoramatick├Żm v├Żh─żadom na vrcholky h├┤r. Na┼íi hostia m├┤┼żu ok├║sit prav├║ pohodu a pripoji┼ą sa k adrenal├şnov├Żm z├í┼żitkom, ─Źi u┼ż ide o ly┼żovanie na ┼átrbskom Plese alebo pohodln├║ prech├ídzku vo Vysok├Żch Tatr├ích.

Starobyl├ę mest├í, nov├ę z├í┼żitky

Vychutnajte si romantiku starobyl├Żch n├ímest├ş v Bratislave, Ko┼íiciach alebo Banskej Bystrici. Na┼íe ubytovacie z├í┼żitky v meste v├ís zaved├║ do bl├şzkosti hist├│rie, kult├║ry a tradi─Źnej slovenskej kuchyne. Prech├ídzajte sa uli─Źkami star├Żch mestsk├Żch ─Źast├ş a objavte tajomstv├í minulosti.

Relax├ícia pri term├ílnych prame┼łoch

Slovensko je domovom niektor├Żch najluxusnej┼í├şch term├ílnych k├║pe─żov v Eur├│pe. Z├íbava sa nezastav├ş pri hor├ích – vrel├í voda term├ílnych prame┼łov v├ís pohlt├ş v jednom z na┼íich relaxa─Źn├Żch wellness resortov, kde sa m├┤┼żete k├║pa┼ą v pokoji a pokoji.

Nechajte sa pohlti┼ą kult├║rou, pr├şrodou a pohostinnos┼ąou Slovenska. Na┼íe pobyty v├ím poskytn├║ jedine─Źn├Ż poh─żad na t├║to krajinu, a ka┼żd├Ż okamih bude pr├şbeh na dlh├ę roky. Vyberte si Slovensko pre va┼íe ─Ćal┼íie dobrodru┼żstvo!

K├║zeln├ę miesta
Logo
Shopping cart