Dovolenka v duchu slovenských tradícii v drevenici alebo izbe Penziónu Schweintaal** na Horehroní

Pridajte svoju recenziu

Tradičná slovenská pohostinnosť a idylické prostredie horehronskej prírody. Pre väčšiu partiu alebo celú rodinku bude tou správnou voľbou ubytovanie v samostatnej drevenici alebo plne vybavenom apartmáne penzióna Schweintaal. Čaká vás pobyt s raňajkami či polpenziou, k tomu vynikajúca domáca štrúdľa aj vstup do wellness so saunami a vírivkou. Objavte všetky krásy, ktoré Horehronie ponúka.

Lokalita: Nízke Tatry – Braväcovo

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Dovolenka v duchu slovenských tradícii v drevenici alebo izbe Penziónu Schweintaal** na Horehroní, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Dovolenka v duchu slovenských tradícii v drevenici alebo izbe Penziónu Schweintaal** na Horehroní. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dovolenka v duchu slovenských tradícii v drevenici alebo izbe Penziónu Schweintaal** na Horehroní
Dovolenka v duchu slovenských tradícii v drevenici alebo izbe Penziónu Schweintaal** na Horehroní

45 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart