Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***

Pridajte svoju recenziu

Z jednej strany les, z druhej park a medzi nimi jedinečný hotel MOST SLÁVY***. Čaká vás útulná izba s rustikálnym nábytkom aj chutná polpenzia. V hotelovom bazéne, saune či na masáži zažijete relax ako pravá hviezda strieborného plátna. Nejedna z nich totiž tento obľúbený hotel aj navštívila. Poteší tiež blízkosť tichého parčíku a centra obľúbeného kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.

Lokalita: Trenčianske Teplice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***
Oddychový pobyt s neobmedzeným kúpaním, saunovaním, masážou a polpenziou v hoteli MOST SLÁVY***

154 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart