Manikúra a Pedikúra

V našej kategórii Manikúra a Pedikúra vás zveme na cestu k perfektným nechtom a k dokonalému potešeniu pre vaše ruky a nohy. Naši odborníci na nechty vám poskytnú kvalitné služby, ktoré vám pomôžu vytvoriť sofistikovaný vzhľad a starostlivosť o vaše nechty.

Filter

Zobrazených 1–12 z 20 výsledkov

Manikúra: Štýlová krása pre vaše ruky

Osviežte svoje ruky s našou manikúrou, ktorá zahŕňa úpravu nechtov, odsúvanie nechtových kutikúl, masáž rúk a výber farebného laku podľa vášho štýlu. Naše manikúrne služby vytvoria dokonalý vzhľad vašich rúk a zvýraznia vašu eleganciu.

Pedikúra: Rozkoš pre vaše nohy

Oddýchnite si a doprajte svojim nohám pedikúru, ktorá zahŕňa ošetrenie nechtov, odstránenie tvrdej kože, relaxačnú masáž a farebný lak pre dokonalý vzhľad. Naša pedikúra vytvorí hladkú a jemnú pokožku, zatiaľ čo vaše nechty budú žiariť eleganciou.

Gelové nechty: Trvanlivá krása

Vyskúšajte naše služby s gelovými nechtami, ktoré ponúkajú dlhotrvajúci lesk a pevnosť. S rôznymi farebnými možnosťami a dekoračnými prvkami môžete vyjadriť svoju individualitu a pridať svojmu vzhľadu štýlový dotyk.

Pripočítajte krásu a starostlivosť k svojmu celkovému wellness zážitku. Uvoľnite sa, nechajte našich špecialistov na nechty vykonať svoju kúzelnícku prácu a vychutnajte si dokonalé nechty od hlavy až po prsty.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart