Zahranicie

Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo mimo hranice. Naše zahraničné pobyty vás zavedú do sveta fascinujúcich kultúr, ohromujúcich prírodných krás a historických pokladov. Vyberte si z našej širokej ponuky destinácií a zažite svet s novými očami.

Filter

Zobrazených 1–12 z 132 výsledkov

Romantické uličky Európy

Prežite romantiku v historických uličkách Paríža, kde každý kameň hovorí príbeh. Objavte umenie a kultúru vo Florencii alebo vkusné jedlá v Barcelone. Naše ubytovania v Európe vám poskytnú príležitosť stráviť čas v najikonickejších mestách sveta, vždy s dotykom lokálnej pohostinnosti.

Exotické krajiny Ázie

Zažite čarovné krajiny Ázie, kde sa staroveká tradícia stretáva s moderným svetom. Skúmajte pagody v Barme, užívajte si rozmanitosť výborných chutí v Thajsku alebo relaxujte na plážach Bali. Naše pobyty v Ázii vám umožnia zažiť bohatstvo kultúry a krásy tejto časti sveta.

Dobyvajte prírodu Južnej Ameriky

Choďte po stopách inkov v Peru, objavujte amazonský prales v Brazílii alebo sa potápajte v krásach Patagónie. Naše ubytovania v Južnej Amerike vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky v jedinečnej kombinácii prírodných divov a kultúrnych pokladov.

Nechajte sa strhnúť exotikou, ktorú ponúka svet. Naše zahraničné pobyty vám otvoria dvere k novým skúsenostiam, novým priateľstvám a nezabudnuteľným chvíľam. Vyberte si svoj ďalší cestovný cieľ a pripravte sa na dobrodružstvo, ktoré vám zmení život!

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart