Dovolenka na Jadrane: Annex Slaven s polpenziou a dieťaťom do 12 rokov zdarma priamo pri pláži

Pridajte svoju recenziu

Vitajte v Annex Slaven, chorvátskom hoteli pri jednej z najkrajších kamienkových pláží. Zábava pre všetky vekové kategórie je tu na dosah ruky – od minigolfu, stolného tenisu, a hier v detskom meste až po detské vodné atrakcie vrátane veľkej šmykľavky a požičovne vodných bicyklov. Na promenáde môžete objavovať obchody, kaviarne, reštaurácie.

Lokalita: Chorvátsko – Selce

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Dovolenka na Jadrane: Annex Slaven s polpenziou a dieťaťom do 12 rokov zdarma priamo pri pláži, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Dovolenka na Jadrane: Annex Slaven s polpenziou a dieťaťom do 12 rokov zdarma priamo pri pláži. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dovolenka na Jadrane: Annex Slaven s polpenziou a dieťaťom do 12 rokov zdarma priamo pri pláži
Dovolenka na Jadrane: Annex Slaven s polpenziou a dieťaťom do 12 rokov zdarma priamo pri pláži

520 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart