Slovenský raj

Vitajte v jednom z najúžasnejších prírodných rajov na Slovensku – Slovenský raj. Táto krajina záhadných kaňonov, strmých skalných stien a vodopádov je miestom, kde sa príroda prelína s dobrodružstvom a ponúka nezabudnuteľné zážitky.

Filter

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

- 37%
Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry

Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry

Original price was: 95 €.Current price is: 60 €.

Slovenský raj je známy predovšetkým svojimi unikátnymi turistickými trasami, ktoré vás zavedú k najkrajším miestam tejto oblasti. Prejdite sa cez Hornádsku bránu, kde sa môžete dostať do klenotnice prirodzených krás, ako sú Suchá Belá či Piecky. Skalné rokliny, drevené mosty a dobrodružné žebre vytvárajú atmosféru, akú nenájdete nikde inde.

Vodné krásy Slovenského raja sú taktiež úžasné. Navštívte vodopád Závojový, kde sa voda prelína cez skalné steny, vytvárajúc nádhernú kaskádu. Ďalšími perličkami sú vodopády Prielom Hornádu a Kmeťov vodopád, kde zvuk prírody zosilňuje ich pôsobivú krásu.

Slovenský raj je nevyčerpateľným zdrojom dobrodružstva a adrenalinu. Rôznorodé možnosti na lezenie, jaskyniarstvo a horskú turistiku sú k dispozícii pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Bez ohľadu na váš úroveň skúseností, Slovenský raj ponúka niečo pre každého.

Zarezervujte si svoje miesto v tomto prírodnom raji, kde sa zlúči dobrodružstvo s nádhernou prírodou. Slovenský raj vám otvorí dvere k neopakovateľným zážitkom a pohľadom na krásy, ktoré nájdete iba v tejto malebnej časti Slovenska.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart