Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry

Pridajte svoju recenziu

Voľný ako vták na oblohe a na skutočnom lietadle! Darujte sebe alebo svojim blízkym modré z neba. Ak naberiete dostatok odvahy, môžete pilotovanie vziať do vlastných rúk pod dohľadom skúseného pilota. Minimálne raz za život by mal tento unikátny zážitok vyskúšať každý…

Lokalita: Spišská Nová Ves

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry
Originálny darček: Lietanie s pilotovaním na skúšku s výhľadmi na Tatry

Original price was: 95 €.Current price is: 60 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart