Rakúsko

Vitajte v kraji, kde sa spoja majestátne hory Alp s bohatým kultúrnym dedičstvom. Dovolenky v Rakúsku sú oslavou kontrastov, ponúkajúc zážitky od horských dobrodružstiev po pokojné prechádzky po historických uličkách.

Filter

Zobrazených 1–12 z 64 výsledkov

Alpské splendor: Pre milovníkov horolezectva, lyžovania a prírodných krás nie je Rakúsko len destináciou, je to dobrodružstvo. Nechajte sa unášať vrcholmi Alp, zvoňte na horských chatách a ponorte sa do atmosféry, ktorá spočíva v hre svetiel na zasnežených svahoch.

Historické skvosty: Vo Viedni, Salzburgu a Grazu zažijete pôvab starých historických mestských centier. Prechádzajte sa po kameňových uličkách, obdivujte impozantné hradby a navštívte kultúrne pamiatky, ktoré odzrkadľujú bohatú históriu a umenie Rakúska.

Kulinárska rozmanitosť: Rakúska kuchyňa je oveľa viac než len schnitzel a strudel. Vychutnajte si lahodné regionálne špeciality, ako sú tirolské klobásy, syrové špeciály v Bregenzu a chuťovky viedenských kaviarní. Každý kút krajiny ponúka jedinečné gastronomické dobrodružstvo.

Pohodová atmosféra: Rakúsko je miesto, kde čas spomalí a pohoda prevláda. Sprostredkováva atmosféru, kde si môžete vychutnať kávu v malebných kaviarňach, posedieť pri jazerách ako Neusiedler alebo Wolfgangsee, a zároveň sa tešiť z kultúrnych podujatí, ktoré oživujú mestá a dediny.

Rodinná zábava: Rakúsko je ideálnou destináciou pre rodinné dovolenky. Lyžiarske strediská s rodinným prístupom, tematické parky a zábavné podujatia počas celého roka robia z tejto krajiny ideálne miesto pre rodinné dobrodružstvo.

Vyberte si Rakúsko pre dovolenku plnú kontrastov, kde sa spoja hory, kultúra a pohoda, ponúkajúc vám nezabudnuteľné zážitky a relaxáciu v jednom. 🇦🇹❄️

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart