Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov nad Donovalmi alebo na Straníku v Žiline

Pridajte svoju recenziu

Vyskočte z komfortnej zóny a vyskúšajte paragliding! Splňte sebe alebo vášmu blízkemu sen o lietaní. Pozrite sa na krásy Slovenska z vtáčej perspektívy a zažite jedinečný pocit odpútania sa od zeme, nekonečnú slobodu a siahodlhé výhľady. Vyskúšajte pocit voľného vznášania sa vzduchom na padákovom klzáku v tandemovom lete až do výšky 1000 m nad terénom.

Lokalita: Slovensko – Donovaly – Nová Hoľa (za prevádzky lanovky), Žilina – Straník

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov nad Donovalmi alebo na Straníku v Žiline, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov nad Donovalmi alebo na Straníku v Žiline. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov nad Donovalmi alebo na Straníku v Žiline
Tandemový paragliding z výšky až do 1000 metrov nad Donovalmi alebo na Straníku v Žiline
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart