Fassage – spojenie starostlivosti o telo a tvár pre dámy i pánov: masáž + mini kozmetika

Pridajte svoju recenziu

Ak si potrebujete oddýchnuť, zregenerovať sa, či poriadne vymasírovať boľavé a unavené svaly – tieto wellness balíčky sú ako stvorené práve pre vás. Luxusné balíčky sú zostavené tak, aby ste pocítili relaxáciu z každého rožku, či na fyzickej, psychickej, ale aj emočnej úrovni. Počas masáže a kozmetických procedúr budete mať dostatok času zabudnúť na každodenné starosti.

Lokalita: Bratislava – Ružinov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Fassage – spojenie starostlivosti o telo a tvár pre dámy i pánov: masáž + mini kozmetika, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Fassage – spojenie starostlivosti o telo a tvár pre dámy i pánov: masáž + mini kozmetika. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fassage – spojenie starostlivosti o telo a tvár pre dámy i pánov: masáž + mini kozmetika
Fassage – spojenie starostlivosti o telo a tvár pre dámy i pánov: masáž + mini kozmetika

38 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart