Klasická alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi v City wellness

- 27%

Original price was: 23 €.Current price is: 17 €.

Kategória

Lokalita

Pridajte svoju recenziu

Keď nejde o život, nejde o nič. Naozaj, všetko na vás počká, tak si vypnite telefón alebo ho dajte aspoň do letového režimu, pohodlne si ľahnite a na uvoľnenie stačí pár hlbokých nádychov. Prichádza 30 minút až hodina dokonalého relaxu na masáži, kedy sa vám vyprázdni myseľ a sústrediť sa budete len a len na seba.

Lokalita: Košice – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Klasická alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi v City wellness, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Klasická alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi v City wellness. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Klasická alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi v City wellness
Klasická alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi v City wellness

Original price was: 23 €.Current price is: 17 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart