Oddych v luxusnej izbe Vily Borievka*** pod Lomnickým štítom s dieťaťom do 6 rokov zdarma

Pridajte svoju recenziu

"Veľmi ťažko sa nám odtiaľ odchádzalo," to sú slová jedného z množstva spokojných hostí Vily Borievka v Tatranskej Lomnici. Už pri prvom výhľade z okna do prírody zabudnete na všetko, čo vás ťaží. Energiu si dobijete aj v antialergických posteliach s ortopedickými matracmi. K tomu dieťa do 6 rokov zdarma a možnosť doobjednania stravy od raňajok až po plnú penziu.

Lokalita: Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Oddych v luxusnej izbe Vily Borievka*** pod Lomnickým štítom s dieťaťom do 6 rokov zdarma, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Oddych v luxusnej izbe Vily Borievka*** pod Lomnickým štítom s dieťaťom do 6 rokov zdarma. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Oddych v luxusnej izbe Vily Borievka*** pod Lomnickým štítom s dieťaťom do 6 rokov zdarma
Oddych v luxusnej izbe Vily Borievka*** pod Lomnickým štítom s dieťaťom do 6 rokov zdarma

95 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart