3D microblading – najprirodzenejšia úprava obočia čepieľkovou metódou

Pridajte svoju recenziu

Na tvar obočia sa v poslednej dobe kladie veľký dôraz. Stačí si pozrieť pár profilov celebrít a sami zbadáte ako veľmi. Niet sa čomu čudovať, pretože práve obočie dotvára celkový výraz tváre. A odteraz si ho nemusíte každé ráno zdĺhavo kresliť. S metódou microblading budete mať hneď po zobudení krásne upravené obočie.

Lokalita: Bratislava – Vrakuňa

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie 3D microblading – najprirodzenejšia úprava obočia čepieľkovou metódou, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť 3D microblading – najprirodzenejšia úprava obočia čepieľkovou metódou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3D microblading – najprirodzenejšia úprava obočia čepieľkovou metódou
3D microblading – najprirodzenejšia úprava obočia čepieľkovou metódou

Original price was: 160 €.Current price is: 139 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart