Adrenalínový deň

105 

SKU: 343-6475-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

V rámci tohto balíka vás čaká single rafting a vodný skúter za prítomnosti skúseného inštruktora, počas ktorého si užijete adrenalínovú jazdu cez divoké vlny. Na zážitkovú jazdu na vodnom skútri je povinné mať preukaz Vodca malého plavidla. Pokiaľ ho obdarovaný nevlastní, povezie ho inštruktor.   
Následne si vyskúšate, aké to je pádlovať na stand up paddleboarde a kajakovanie.
Cena pre jednu osobu zahŕňa:

60 minút na kajaku,
60 minút na stand up paddleboarde,
20-minútovú jazdu na vodnom skútri + single rafting,
šatňu so sprchou.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Adrenalínový deň, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Adrenalínový deň.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Adrenalínový deň
Adrenalínový deň
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart