Akčná Laser Game v jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe

- 8%

Original price was: 6 €.Current price is: 6 €.

Kategória

Lokalita

Pridajte svoju recenziu

Beháte v aréne, kde okrem osvetlených prekážok vládne takmer dokonalá tma. Okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po vašich protihráčoch, ktorých chcete zasiahnuť skôr, než oni trafia vás. A to všetko v doprovode hudby podľa vášho výberu! Ak chcete skúsiť niečo nové, skvelú zábavu, pri ktorej si zároveň aj zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou.

Lokalita: Michalovce

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Akčná Laser Game v jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Akčná Laser Game v jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Akčná Laser Game v jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe
Akčná Laser Game v jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe

Original price was: 6 €.Current price is: 6 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart