Apartmány hotela Garni na Považí s dieťaťom do 12 rokov zdarma + domáca Sacherka, káva a obrovská pizza

Pridajte svoju recenziu

Urobte si výlet na Považie s ubytovaním v priestranných apartmánoch hotela Garni. Pri pobyte so svojou polovičkou budete cítiť, že všetko patrí iba vám. Dokonca aj ten čas bije len pre vás. Pochutíte si na grandióznej polmetrovej pizzi podľa vlastného výberu a ochutnáte aj domácu Sacher tortu. Tipy na skvelý oddych nájdete napríklad aj v neďalekých kúpeľoch Nimnica či v Rajeckých Tepliciach.

Lokalita: Považská Bystrica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Apartmány hotela Garni na Považí s dieťaťom do 12 rokov zdarma + domáca Sacherka, káva a obrovská pizza, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Apartmány hotela Garni na Považí s dieťaťom do 12 rokov zdarma + domáca Sacherka, káva a obrovská pizza. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Apartmány hotela Garni na Považí s dieťaťom do 12 rokov zdarma + domáca Sacherka, káva a obrovská pizza
Apartmány hotela Garni na Považí s dieťaťom do 12 rokov zdarma + domáca Sacherka, káva a obrovská pizza

40 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart