Connex odpočinkový pobyt pre dvoch v Poľsku

129 

SKU: 1669-8079-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Pobyt v Poľsku plný oddychu (či už doslova alebo aktívneho) prebehne presne tam, kde si budete priať. Najprv si prehliadnete aktuálnu ponuku hotelov a penziónov a rozhodnete sa, ktoré miesto vás najviac láka.
V cene oddychového pobytu v Poľsku je:

ubytovanie na 1 noc pre 2 osoby v lokalite podľa vášho výberu,

1x raňajky,

poukážka do hotelovej reštaurácie v hodnote 60 EUR. 

Vyberať môžete z viac hotelov a penziónov po celom Poľsku. 
„Aktuálnu ponuku hotelov nájdete tu.“
Po zakúpení poukazu bude na vás, aby ste si rezervovali vhodný termín. V prípade dlhodobej obsadenosti/nevyhovujúcich termínov si môžete uplatniť poukaz aj v inom zariadení. Ponuka hotelov sa môže meniť.
Poukaz má platnosť 12 mesiacov.
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Connex odpočinkový pobyt pre dvoch v Poľsku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Connex odpočinkový pobyt pre dvoch v Poľsku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connex odpočinkový pobyt pre dvoch v Poľsku
Connex odpočinkový pobyt pre dvoch v Poľsku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart