Connex odpočinkový pobyt pre dvoch vo Švajčiarsku

Pridajte svoju recenziu

Pobyt vo Švajčiarsku plný oddychu (či už doslova alebo aktívneho) prebehne presne tam, kde si budete priať. Najprv si prehliadnete aktuálnu ponuku hotelov a penziónov a rozhodnete sa, ktoré miesto vás najviac láka.
V cene oddychového pobytu vo Švajčiarsku je:

ubytovanie na 1 noc pre 2 osoby v lokalite podľa vášho výberu,

1x raňajky,

poukážka do hotelovej reštaurácie v hodnote 60 EUR. 

Vyberať môžete z viac hotelov a penziónov po celom Švajčiarsku.
„Aktuálnu ponuku hotelov nájdete tu.“
Po zakúpení poukazu bude na vás, aby ste si rezervovali vhodný termín. V prípade dlhodobej obsadenosti/nevyhovujúcich termínov si môžete uplatniť poukaz aj v inom zariadení. Ponuka hotelov sa môže meniť.
Poukaz má platnosť 12 mesiacov.
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Connex odpočinkový pobyt pre dvoch vo Švajčiarsku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Connex odpočinkový pobyt pre dvoch vo Švajčiarsku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connex odpočinkový pobyt pre dvoch vo Švajčiarsku
Connex odpočinkový pobyt pre dvoch vo Švajčiarsku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart