Cukrová depilácia pre dámy v salóne Sugar Skin Studio – hladká pokožka bez chĺpkov až 3 týždne

Pridajte svoju recenziu

Blíži sa leto, krátke sukne, dovolenky, plavky, holé ramená… Zbavte sa otravných chĺpkov vďaka jemnej, bezpečnej a efektívnej metóde odstraňovania chĺpkov. Cukrová depilácia je vhodná aj na citlivú pokožku. Dobrou správou je, že hladučká pokožka vám vydrží dva až tri týždne, niektorým aj viac. Všetko závisí od typu, hrúbky a farby chlpov.

Lokalita: Bratislava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Cukrová depilácia pre dámy v salóne Sugar Skin Studio – hladká pokožka bez chĺpkov až 3 týždne, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Cukrová depilácia pre dámy v salóne Sugar Skin Studio – hladká pokožka bez chĺpkov až 3 týždne. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Cukrová depilácia pre dámy v salóne Sugar Skin Studio – hladká pokožka bez chĺpkov až 3 týždne
Cukrová depilácia pre dámy v salóne Sugar Skin Studio – hladká pokožka bez chĺpkov až 3 týždne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart