Darčeková sada 10 remeselných čokolád

37 

SKU: 839-9943-0 Kategórie: ,
Pridajte svoju recenziu

Skôr ako sa pustíte do samotného ochutnávania, pošleme vám domov degustačnú sadu. Ochutnáte čokolády z rôznych druhov bôbov. Niektoré sú dokonca ochutené s chilli alebo napríklad s kávou. Zážitok pre chuťové bunky je zaručený!
Obsah degustačnej sady čokolád:

Venezuela Trinitario 79% horká čokoláda, 50 g

Venezuela Trinitario 53% mliečna čokoláda, 50 g

Madagascar Trinitario 77% horká čokoláda, 50 g

Madagascar Trinitario 51% mliečna čokoláda, 50 g

Brasil Forastero 81% horká čokoláda, 50 g

Brasil Forastero 55% mliečna čokoláda, 50 g

Tmavá čokoláda 70% s kandovaným zázvorom, 50 g

Tmavá čokoláda 75% s Chilli – Naga Bhut Jolokia, 50 g

Mliečna čokoláda 50% s Himalájskou soľou, 50 g

Tmavá čokoláda 65% s kávou zo Sumatry, 50 g

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Darčeková sada 10 remeselných čokolád, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Darčeková sada 10 remeselných čokolád.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Darčeková sada 10 remeselných čokolád
Darčeková sada 10 remeselných čokolád
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart