Darčekové balenie ocenených chilli omáčok a chutney

35 

SKU: 665-11959-0 Kategórie: ,
Pridajte svoju recenziu

Darčekové balenie českých chilli omáčok obsahuje nasledujúce:

Hoppy Smoked Peppers (pálivosť 5/5, objem 185 ml) – Jedinečná pálivá chilli omáčka s chmeľom, ktorá získala ocenenie z London Great Taste Awards 2017.

Zloženie: paprika červená údená (50 %), voda, ocot, cukor, cesnaková pasta (cesnak 70 %, soľ, voda), pyré z chilli (Carolina Reaper /Trinidad Scorpion 78 %, ocot), chmeľ (0,82 %), soľ, chilli sušené (Jolokia), chilli sušené (Habanero), zahusťovadlo: xanthan

Cibuľové chutney (pálivosť 3/5, obsah 260 g) – hustá omáčka z ovocia s poctivou porciou Jokokií sa umiestnila na 1. mieste Chilli Product Awards 2015 – World of Chilli.

Zloženie: cibuľa (44 %), cukor, hrušky, ocot, hrozienka, soľ, jablčný pektín, chilli sušené (Jolokia), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, klinček mletý (0,05 %), nové korenie.

Hořčičná omáčka s medom (pálivosť 2/5, objem 185 ml) – najobľúbenejšia omáčka, ktorá nesmie chýbať v žiadnej chladničke sa umiestnila na 1. mieste Chilli Product Awards 2015 – World of Chilli.

Zloženie: horčica 51 % (pitná voda, horčičné semeno, ocot, cukor, soľ, kurkuma, výtažok korenia), cukor, ocot, jablčná šťava, med 6 %, sójová omáčka (voda, sójové bôby, soľ, cukor, pšeničná múka, sójový extrakt), horčičné semeno, chilli sušené (Jolokia), zmes korení

Barbecue omáčka so sušenými paradajkami (pálivosť 2/5, obsah 260 g) – Jemne pálivá chilli omáčka, ktorá vznikla tak trochu náhodou, sa vyšvihla až na 1. miesto World Hot Sauce Awards USA 2017 v kategórií Medium hot Barbecue Sauces.

Zloženie: paradajkový pretlak, cukor, ocot (ryžový, balsamico), ďatlový sirup, sušené paradajky (6,2 %), balzamiková redukcia (obsahuje antioxidant disiřičitan draselný), sójová omáčka (obsahuje pšenicu), soľ, údená paprika, peper, trstinová melasa, sušený cesnak, chilli sušené (Jolokia), škorica
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Darčekové balenie ocenených chilli omáčok a chutney, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Darčekové balenie ocenených chilli omáčok a chutney.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Darčekové balenie ocenených chilli omáčok a chutney
Darčekové balenie ocenených chilli omáčok a chutney
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart