Domáca degustácia moravských vín + debna 6 fliaš

125 

SKU: 773-10452-0 Kategória:
Pridajte svoju recenziu

Pekne v pohodlí domova si počkáte, kým vám v dohodnutý termín dorazí víno v debne s páčidlom. Čaká vás celkom 6 fliaš (0,75l) – 3 biele vína, 1 ružové, 1 červené a jedno špeciálne sladké víno.Potom si už len pustíte natočené video priamo s vinárom Polehňom a degustácia môže začať.
Obsah  degustačnej sady vín:

Veltlínské zelené suché 

Kokrháč suché

Rulandské šedé polosladké 

Rosé Zweigeltrebe polosladké 

Červené Zweigeltrebe suché 

Bobulák sladké

 (Zloženie vín na degustáciu sa môže meniť.)

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Domáca degustácia moravských vín + debna 6 fliaš, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Domáca degustácia moravských vín + debna 6 fliaš.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Domáca degustácia moravských vín + debna 6 fliaš
Domáca degustácia moravských vín + debna 6 fliaš
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart