Dovolenka v hoteli Smokovec*** pri lanovke na Hrebienok za super cenu

Pridajte svoju recenziu

Sadnite na lanovku pri známom hoteli Smokovec***, vyvezte sa rovno na Hrebienok ku Ľadovému Domu alebo si užite lyžovačku či sánkovačku na Jakubkovej lúke. Ideálnu východiskovú polohu už máte. Polpenzia vám navyše dodá energiu, ktorú využijete pri všetkých dobrodružstvách. A príjemné vystrieda ešte príjemnejše – napríklad oddych v hotelovom bazéne či saune…

Lokalita: Vysoké Tatry – Starý Smokovec

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Dovolenka v hoteli Smokovec*** pri lanovke na Hrebienok za super cenu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Dovolenka v hoteli Smokovec*** pri lanovke na Hrebienok za super cenu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dovolenka v hoteli Smokovec*** pri lanovke na Hrebienok za super cenu
Dovolenka v hoteli Smokovec*** pri lanovke na Hrebienok za super cenu

Original price was: 150 €.Current price is: 129 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart