Hotel Lesana*** na oddych vo Vysokých Tatrách s polpenziou, novým wellness a Kinderlandom

Pridajte svoju recenziu

Pohodový pobyt medzi tatranskými kopcami. Dni vám vyplní turistika, wellness, relax s výhľadom na Lomnický štít a chutná polpenzia. Hotel Lesana*** je pripravený vás rozmaznávať. A deti? Tie tu nájdu svoj kúsok raja. Uvidíte, ako šantia v herni či na ihrisku, kým vy relaxujete pri obľúbenom nápoji. Navyše je pre všetkých pripravený bohatý animačný program – hry, súťaže, tematické dni.

Lokalita: Vysoké Tatry – Stará Lesná

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Hotel Lesana*** na oddych vo Vysokých Tatrách s polpenziou, novým wellness a Kinderlandom, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Hotel Lesana*** na oddych vo Vysokých Tatrách s polpenziou, novým wellness a Kinderlandom. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hotel Lesana*** na oddych vo Vysokých Tatrách s polpenziou, novým wellness a Kinderlandom
Hotel Lesana*** na oddych vo Vysokých Tatrách s polpenziou, novým wellness a Kinderlandom

Original price was: 389 €.Current price is: 349 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart