Jazda na snežnom skútri

187 

SKU: 260-9829-24 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Jazda na snežnom skútri je perfektná príležitosť zažiť zimný adrenalínový zážitok v krásnom prostredí oravských vrchov. Štartuje sa po vopred určenej nenáročnej trase, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, ale ja pre pokročilých. Krátka inštruktáž pred jazdou a môže sa vyraziť! 
Riadenie skútra si osvojíte už počas prvých minút, takže potom to už bude “brnkačka“. Nemusíte sa ničoho obávať, celú jazdu má pod kontrolou skúsený inštruktor. Žiadna kondička? Nevadí! Naplánovaná je aj medzizastávka na neďalekej chate.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na snežnom skútri, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na snežnom skútri.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na snežnom skútri
Jazda na snežnom skútri
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart