Jazda na Tesle Model Y Performance

59 

SKU: 1515-7429-25 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Tesla Model Y Performance (2022) je elektromobil, ktorý dá stovku z nuly za 3,6 sekúnd a pod nablýskanou kapotou má 510 koní. Najmodernejšie technológie od tejto americkej značky si teraz budete môcť vyskúšať aj vy.
Jazdu absolvujete ako vodič s inštruktorom. Pri polhodinovom variante budete jazdiť už po vopred určenej, tzv. vyladenej trase. Je vybraná tak, aby ste mali možnosť skúsiť maximálne zrýchlenie na rovnom úseku cesty a taktiež aby bola na trase aj diaľnica alebo rýchla cesta s minimálnou pravdepodobnosťou zápchy.
Jazdí sa v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Poprad, Prešov, Košice. Lokalita Liptovský Mikuláš a Martin sa jazdí podľa dohody.
Parametre vozidla

Maximálna rýchlosť: 250 km/h

Maximálny výkon: 380 kW (510 koní)

Krútiaci moment: 639 Nm

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: 3,6 sek.

Dojazd: 411 km

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na Tesle Model Y Performance, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na Tesle Model Y Performance.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na Tesle Model Y Performance
Jazda na Tesle Model Y Performance
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart