Klasická alebo bezlepková pizza pripravená na dreve v detskom kútiku Luckyland aj na Take Away v Bratislave

Pridajte svoju recenziu

Pizzu z kvalitných surovín s chrumkavými cesnakovými okrajmi, upečenú v peci na drevo môžete ochutnať na jedinečnom mieste: v bratislavskom Luckylande! Zatiaľ, čo sa deti hrajú, rodičia si môžu oddýchnuť pri chutnej pizzi, ktorá je dostupná aj v bezlepkovej a bezlaktózovej verzii. Po dobrom jedle si môžete v kaviarni vychutnať aj lahodnú na Slovensku praženú kávu.

Lokalita: Bratislava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Klasická alebo bezlepková pizza pripravená na dreve v detskom kútiku Luckyland aj na Take Away v Bratislave, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Klasická alebo bezlepková pizza pripravená na dreve v detskom kútiku Luckyland aj na Take Away v Bratislave. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Klasická alebo bezlepková pizza pripravená na dreve v detskom kútiku Luckyland aj na Take Away v Bratislave
Klasická alebo bezlepková pizza pripravená na dreve v detskom kútiku Luckyland aj na Take Away v Bratislave
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart