Kúpeľný a romantický wellness pobyt s raňajkami alebo polpenziou aj pre dôchodcov

Pridajte svoju recenziu

Dvojdňový wellness pobyt v krásnom prostredí: v mestečku Kiskőrös s bohatou históriou, slávnymi kúpeľmi a liečivou vodou. Relaxujte v kúpeľných alebo termálnych bazénoch, ktoré sa nachádzajú priamo v budove vášho hotela Imperial. Môžete si vyskúšať aj saunu v hotelovom wellness alebo soľnú kabínu. A to všetko doplní raňajky alebo polpenzia.

Lokalita: Maďarsko – Kiskőrös

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kúpeľný a romantický wellness pobyt s raňajkami alebo polpenziou aj pre dôchodcov, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Kúpeľný a romantický wellness pobyt s raňajkami alebo polpenziou aj pre dôchodcov. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kúpeľný a romantický wellness pobyt s raňajkami alebo polpenziou aj pre dôchodcov
Kúpeľný a romantický wellness pobyt s raňajkami alebo polpenziou aj pre dôchodcov
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart