Manikúra klasická, japonská alebo s extra výživou IBX na poškodené nechty

Pridajte svoju recenziu

Novootvorené štúdio na Budatínskej v Petržalke môže byť vaša oáza upravených, zdravých a krásne lesklých nechtov. Doprajte si 30 až 60 minút pre seba a budete sa tešiť, aké sú vyživené, vyhladené a s dokonale upravenou kožičkou. Ak vás trápia slabé, lámavé či poškodené nechty, riešením je japonská manikúra alebo kúra IBX.

Lokalita: Bratislava – Petržalka

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Manikúra klasická, japonská alebo s extra výživou IBX na poškodené nechty, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Manikúra klasická, japonská alebo s extra výživou IBX na poškodené nechty. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Manikúra klasická, japonská alebo s extra výživou IBX na poškodené nechty
Manikúra klasická, japonská alebo s extra výživou IBX na poškodené nechty

12 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart