Neinvazívne tvarovanie tela s EM slim neo

Pridajte svoju recenziu

Každá žena túži mať peknú postavu. Dokonalé krivky však nemusia znamenať hodiny namáhavého cvičenia v telocvični alebo držanie drastických diét. Poďte na to neinvazívne! EM slim neo je tvarovanie tela, ktoré kombinuje 2 energie pre simultánne odbúravanie tukov a budovanie svalov za 30 minút.

Lokalita: Stupava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Neinvazívne tvarovanie tela s EM slim neo, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Neinvazívne tvarovanie tela s EM slim neo. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Neinvazívne tvarovanie tela s EM slim neo
Neinvazívne tvarovanie tela s EM slim neo

Original price was: 400 €.Current price is: 50 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart