NOVINKA: Miniobrazy s vlastnou fotografiou, ktoré jednoducho prilepíte na stenu

Pridajte svoju recenziu

Máte veľa spomienok, ktoré si zaslúžia visieť na stene, aby vás tešili po celý rok? Miniobrazy dokážu zútulniť domov a vaše rodinné momenty vám tak zakaždým vyčaria úsmev na tvári. Ich montáž je navyše veľmi jednoduchá. Zabudnite na kladivo či vŕtačku, stačí ich prilepiť či kedykoľvek opäť prelepiť na nové miesto. Vyberte si ideálny počet miniobrazov a rám, ktorý vám najviac sedí do interiéru.

Lokalita: Slovensko

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie NOVINKA: Miniobrazy s vlastnou fotografiou, ktoré jednoducho prilepíte na stenu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť NOVINKA: Miniobrazy s vlastnou fotografiou, ktoré jednoducho prilepíte na stenu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

NOVINKA: Miniobrazy s vlastnou fotografiou, ktoré jednoducho prilepíte na stenu
NOVINKA: Miniobrazy s vlastnou fotografiou, ktoré jednoducho prilepíte na stenu

Original price was: 13 €.Current price is: 10 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart