Offroad jazda na UAZ 469

105 

SKU: 1641-9291-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Počas tohto zážitku vás čaká adrenalínová a nezabudnuteľná jazda na automobile UAZ 469 BI. Tento ruský armádny tátoš s pohonom 4×4 bude váš na 30 minút, pričom prvé kolo je inštruktážne. Potom sa s inštruktorom vymeníte a popasujete sa s priekopami, prudkými svahmi či kamenistými úsekmi. Skrátka poriadny offroad terén ako sa patrí!
Táto varianta je bez možnosti predĺženia platnosti voucheru. Voucher je teda platný 6 mesiacov.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Offroad jazda na UAZ 469, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Offroad jazda na UAZ 469.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Offroad jazda na UAZ 469
Offroad jazda na UAZ 469
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart