Permanentka na flowin alebo jumping do Sunflower studia v Dúbravke

Pridajte svoju recenziu

Kĺzavými pohybmi na špeciálnej podložke, bez zaťaženia kĺbov, zapojíte všetky svaly a precvičíte celé telo. Fascinujúce cvičenie menom flowin si získalo laikov i odborníkov po celom svete. Neváhajte a vyskúšajte ho aj vy! V našej ponuke nájdete aj jumping, ktorý vás poriadne rozhýbe a efektívne spáli nadbytočné kalórie. Cvičenia prebiehajú v štúdiu v bratislavskej Dúbravke.

Lokalita: Bratislava – Dúbravka

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Permanentka na flowin alebo jumping do Sunflower studia v Dúbravke, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Permanentka na flowin alebo jumping do Sunflower studia v Dúbravke. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Permanentka na flowin alebo jumping do Sunflower studia v Dúbravke
Permanentka na flowin alebo jumping do Sunflower studia v Dúbravke

10 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart