Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace

- 32%

Original price was: 2470 €.Current price is: 1676 €.

SKU: 54b230722617 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

priamo na krásnej bielej pláži / vhodný pre rodiny

Predstavujeme vám našu exkluzívnu kolekciu hotelových pobytov v , kde sa spájajú dokonalý komfort, špičková služba a neopakovateľný zážitok. Nechajte sa uniesť našou ponukou a doprajte si jedinečnú dovolenku v okolitého !

Náš hotel, Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace, nie je len miesto na prespanie, je to brána do sveta nevídaných možností. Prechádzajte naším výberom od luxusných rezortov v , ktoré rozvíria vaše zmysly, až po štýlové mestské hotely v samom srdci Punta Cana, kde pulzuje život. Vyberte si Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace podľa vašich predstáv a staňte sa architektom svojho vlastného dobrodružstva.

Nie je to len dovolenka. Je to investícia do okamihov, ktoré vytvoríte v spoločnosti svojich blízkych. Vyberte si Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace a pripravte sa na najlepší čas svojho života. Zarezervujte si svoj sen.

  • Štát: Dominikánska republika
  • Mesto: Punta Cana
  • Hotel : Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace

Popis a špecifikácie pobytu sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace, popis o predajcovi Pelikan a odporúčania, kde nakúpiť Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Pelikan

Pelikan.sk je skvelý eshop so širokou ponukou leteniek a ubytovania. S ich pomocou môžeš ľahko a pohodlne plánovať svoje cesty. Sú tu pre teba, či už chceš preskúmať nové destinácie alebo si užiť oddych na obľúbenej dovolenke.

Na Pelikan.sk nájdeš rozmanitú ponuku leteniek od rôznych leteckých spoločností, čo ti umožňuje vybrať si tú najvhodnejšiu možnosť pre tvoje potreby a rozpočet. Okrem toho ti poskytujú aj možnosť rezervovať ubytovanie na jednom mieste, čo ti uľahčuje plánovanie celého výletu.

Ich webová stránka je prehľadná a ľahko sa ovláda, čo ti umožňuje rýchlo a efektívne vyhľadávať a rezervovať svoje letenky a ubytovanie. S Pelikan.sk môžeš mať istotu, že tvoje cestovné plány budú dobre zorganizované a bezproblémové.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace
Punta Cana-5*Barcelo Bavaro Palace

Original price was: 2470 €.Current price is: 1676 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart