Relaxačný pobyt vo wellness hoteli Szary Residence blízko Krakova

Pridajte svoju recenziu

Oddýchnite si v netradičnom hoteli a dokonalej lokalite plnej zelene, len pol hodinky od rušného Krakova. Rezidencia Szary ponúka viac než len bežné hotelové služby: okrem raňajok a vstupu do wellness môžete navštíviť stajne, pozrieť si kone a tí odvážnejší si na nich môžu dokonca zajazdiť. Vítané sú aj deti, ktoré sa môžu previesť na poníkoch.

Lokalita: Poľsko – Krakov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Relaxačný pobyt vo wellness hoteli Szary Residence blízko Krakova, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Relaxačný pobyt vo wellness hoteli Szary Residence blízko Krakova. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relaxačný pobyt vo wellness hoteli Szary Residence blízko Krakova
Relaxačný pobyt vo wellness hoteli Szary Residence blízko Krakova

89 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart