Rodinný goralský penzión Ždiaranka s výhľadom na Tatry z vírivky

Pridajte svoju recenziu

Ždiaranka vám dopraje pobyt v tradičnom goralskom štýle, s vynikajúcim jedlom, pohodlným ubytovaním v štýlovej goralskej izbe a milými domácimi. Priamo z vírivky budete môcť obdivovať panorámu hôr. Z aktivít odporúčame výlet ku Chodníku korunami stromov (6 km), no možností je veľa: Vysoké Tatry, Slovenský raj, Pieniny – všetko do 1 hodinky autom.

Lokalita: Belianske Tatry – Ždiar

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rodinný goralský penzión Ždiaranka s výhľadom na Tatry z vírivky, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rodinný goralský penzión Ždiaranka s výhľadom na Tatry z vírivky. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rodinný goralský penzión Ždiaranka s výhľadom na Tatry z vírivky
Rodinný goralský penzión Ždiaranka s výhľadom na Tatry z vírivky

199 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart