Romantický, rodinný alebo biznis pobyt v centre Košíc s raňajkami a fľašou sektu

Pridajte svoju recenziu

Na to, aby ste sa prešli k Dómu sv. Alžbety stačí, keď prejdete 200 metrov. Takto blízko budete ubytovaní. Či už sa chystáte na romantický výlet, rodinný pobyt alebo biznis cestu, hotel TeleDom*** v centre Košíc je správna voľba. Na izbe vás privíta fľaša sektu, pohodlné matrace, bezplatné wifi na každej izbe a ústretový personál na recepcii. Navyše, s raňajkami v cene pobytu.

Lokalita: Košice – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Romantický, rodinný alebo biznis pobyt v centre Košíc s raňajkami a fľašou sektu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Romantický, rodinný alebo biznis pobyt v centre Košíc s raňajkami a fľašou sektu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Romantický, rodinný alebo biznis pobyt v centre Košíc s raňajkami a fľašou sektu
Romantický, rodinný alebo biznis pobyt v centre Košíc s raňajkami a fľašou sektu

65 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart