Servis klimatizácie a dezinfekcia ozónom, ktorá zničí 99,9 % vírusov a baktérií

Pridajte svoju recenziu

Sadáte do auta a víta vás svieži čistý vzduch. Ani po naštartovaní sa z klimatizácie nevyvalí nepríjemný zápach. Žiadne vírusy, baktérie, plesne, zápach z cigariet, ani iné organické či anorgatické pachy a v neposlednom rade žiadna vlhkosť. Presne toto dokáže dezinfekcia ozónom, ktorú vám odborne zabezpečia v spoľahlivom autoservise Autoalma.

Lokalita: Bratislava – Podunajské Biskupice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Servis klimatizácie a dezinfekcia ozónom, ktorá zničí 99,9 % vírusov a baktérií, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Servis klimatizácie a dezinfekcia ozónom, ktorá zničí 99,9 % vírusov a baktérií. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Servis klimatizácie a dezinfekcia ozónom, ktorá zničí 99,9 % vírusov a baktérií
Servis klimatizácie a dezinfekcia ozónom, ktorá zničí 99,9 % vírusov a baktérií

Original price was: 25 €.Current price is: 10 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart