Skupinové alebo individuálne cvičenie Fyzio Pilates Reformer na rehabilitačnej klinike ReFit

Pridajte svoju recenziu

Pilates je ideálne cvičenie pre sedavý životný štýl. Vyskúšajte skupinové alebo individuálne cvičenie na piltesovom stroji značky Reformer Allegro 2, ktorý efektívne precvičí všetky svalové partie. Je to zdravé, rýchle a efektívne cvičenie, pri ktorom bude vaše telo prekonávať a brzdiť elastický odpor pružín. Na rehabilitačnej klinike ReFit si užijete pilates pod dohľadom vyškoleného inštruktora.

Lokalita: Bratislava – Ružinov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Skupinové alebo individuálne cvičenie Fyzio Pilates Reformer na rehabilitačnej klinike ReFit, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Skupinové alebo individuálne cvičenie Fyzio Pilates Reformer na rehabilitačnej klinike ReFit. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Skupinové alebo individuálne cvičenie Fyzio Pilates Reformer na rehabilitačnej klinike ReFit
Skupinové alebo individuálne cvičenie Fyzio Pilates Reformer na rehabilitačnej klinike ReFit

10 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart