Strih, kompletné ošetrenie, farbenie, melír alebo ombré pre dámy, strihanie aj pre pánov

Pridajte svoju recenziu

Dokonale upravené vlasy sú jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zaujať. Dokonalá úprava však niekedy až taká jednoduchá nie je. Zverte sa do rúk niekomu, kto skutočne rozumie účesom, doprajte svojim vlasom profesionálnu starostlivosť a sebe kus sebavedomia a nový svieži vzhľad.

Lokalita: Bratislava – Nové Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Strih, kompletné ošetrenie, farbenie, melír alebo ombré pre dámy, strihanie aj pre pánov, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Strih, kompletné ošetrenie, farbenie, melír alebo ombré pre dámy, strihanie aj pre pánov. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Strih, kompletné ošetrenie, farbenie, melír alebo ombré pre dámy, strihanie aj pre pánov
Strih, kompletné ošetrenie, farbenie, melír alebo ombré pre dámy, strihanie aj pre pánov

14 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart