Tropical World – Prvá kontaktná ZOO s plazmi na Slovensku v nových väčších priestoroch

Pridajte svoju recenziu

Kontaktná ZOO je úžasné miesto, kde na vlastné oči uvidíte zblízka rôzne zvieratká a navyše si ich môžete aj pohladkať či nakŕmiť. Navštívte Tropical World vo Zvolene – prvú kontaktná ZOO na Slovensku, kde môžete vidieť plazy, obojzivelniky, ryby či hmyz. Objavte fascinujúci svet hadov, krokodílov a pavúkov. Z kontaktnej ZOO Tropical World budete odchádzať plný dojmov a zážitkov na celý život.

Lokalita: Zvolen – Sielnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tropical World – Prvá kontaktná ZOO s plazmi na Slovensku v nových väčších priestoroch, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tropical World – Prvá kontaktná ZOO s plazmi na Slovensku v nových väčších priestoroch. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tropical World – Prvá kontaktná ZOO s plazmi na Slovensku v nových väčších priestoroch
Tropical World – Prvá kontaktná ZOO s plazmi na Slovensku v nových väčších priestoroch

Original price was: 10 €.Current price is: 9 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart