Zážitková jazda na vodných lyžiach

170 

SKU: 247-12518-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Ak je zimné lyžovanie vašou láskou a chcete si ho dopriať aj v lete, vyskúšajte vodné lyže na Divokej vode v Čunove. Čaká vás najprv krátka inštruktáž a následné zapožičanie bezpečnostnej helmy, záchrannej vesty aj lyží. Ťahať po vode vás bude naozajstný profík na výkonnom vodnom skútri, ktorý presne vie, ako pracovať na tom, aby ste si parádne užili svojich 60 minút dobrodružstva, ale zato veľmi bezpečne. Že sa už neviete na tento adrenalín na vode dočkať? Nasadať a vyrážame!

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitková jazda na vodných lyžiach, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zážitková jazda na vodných lyžiach.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitková jazda na vodných lyžiach
Zážitková jazda na vodných lyžiach
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart