Zážitkový let jediným hydroplánom na Slovensku s možnosťou pilotovania, aj s fotografiami a videom grátis

Pridajte svoju recenziu

Let jediným hydroplánom na Slovensku si môžete vychutnať na čarokrásnom Liptove. Jedinečným zážitkom bude vzlet aj pristátie priamo na vodnej hladine Liptovskej Mary! Nemusíte chodiť na žiadne letisko, vzlietnete totiž priamo z pláže, pokojne aj v plavkách. Znie to ako z bondovky? Môže sa to však stať realitou. Darujte sebe alebo svojim blízkym nezabudnuteľný zážitok v oblakoch!

Lokalita: Liptovská Mara

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitkový let jediným hydroplánom na Slovensku s možnosťou pilotovania, aj s fotografiami a videom grátis, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Zážitkový let jediným hydroplánom na Slovensku s možnosťou pilotovania, aj s fotografiami a videom grátis. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitkový let jediným hydroplánom na Slovensku s možnosťou pilotovania, aj s fotografiami a videom grátis
Zážitkový let jediným hydroplánom na Slovensku s možnosťou pilotovania, aj s fotografiami a videom grátis

99 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart