Zážitkový rodinný pobyt v hoteli Babylon Liberec

259 

SKU: 2002-12419-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Rodinný pobyt v hoteli Babylon na 2 noci začína vaším príchodom, kedy si na izbe odložíte batožinu a môžete vyraziť za zábavou. V cene pobytu je totiž neobmedzený vstup na množstvo atrakcií a hromada ďalších parádičiek.
Cena rodinného ubytovania v hoteli Babylon zahŕňa:

ubytovanie na 2 noci pre 1 dospelého a 1 dieťa do 12,99 rokov,
neobmedzený vstup do Aquaparku, Funparku, Lunaparku, iQparku, iQLANDIE, Zrkadlového labyrintu a Zoo Liberec (vstupy môžete využiť hneď po príchode a po check-oute až do zatváracej doby jednotlivých stredísk),
bohaté raňajky formou teplého a studeného bufetu,
30-minútový hrejivý rašelinový zábal,
20-minútovú masáž (buď antistresová masáž hlavy, alebo reflexológia chodidla nohy),
parkovanie v krytom parkovisku.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitkový rodinný pobyt v hoteli Babylon Liberec, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zážitkový rodinný pobyt v hoteli Babylon Liberec.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitkový rodinný pobyt v hoteli Babylon Liberec
Zážitkový rodinný pobyt v hoteli Babylon Liberec
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart