Aktívna dovolenka pre celú rodinu v Zázrivej – Chata pod Rozsutcom až pre 10 osôb

Pridajte svoju recenziu

Hory, lesy, lúky, čerstvý vzduch a výhľad na Veľký Rozsutec. Ešte k tomu pridáme milých majiteľov a máme výborný základ pre dovolenku. Ubytovanie v Chate pod Rozsutcom sa bude niesť v duchu kľudu. Je len na vás ako sa rozhodnete relaxovať. Turistika, bicykle, okolité pamiatky a slovenské špeciality v kolibách. To je Zázrivá – pravé miesto pre rodinnú pohodu.

Lokalita: Malá Fatra – Zázrivá

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Aktívna dovolenka pre celú rodinu v Zázrivej – Chata pod Rozsutcom až pre 10 osôb, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Aktívna dovolenka pre celú rodinu v Zázrivej – Chata pod Rozsutcom až pre 10 osôb. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Aktívna dovolenka pre celú rodinu v Zázrivej – Chata pod Rozsutcom až pre 10 osôb
Aktívna dovolenka pre celú rodinu v Zázrivej – Chata pod Rozsutcom až pre 10 osôb

Original price was: 240 €.Current price is: 179 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart