Wellness pobyt v jedinečnom kaštieli Château Appony****

Pridajte svoju recenziu

Navštívte klenot architektúry a noblesy, ktorý v 16. a 17. storočí vybudoval šľachtický rod Apponyovcov. Nádherný kaštieľ Château Appony je dnes 4-hviezdičkovým hotelom s výnimočnou atmosférou a špičkovými službami. Ponúka wellness s panoramatickým výhľadom na park, reštaurácia servíruje lokálnu sezónnou gastronómiu a objavíte tu aj jedinečnú knižnicu s úžasným príbehom.

Lokalita: Topoľčany – Oponice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Wellness pobyt v jedinečnom kaštieli Château Appony****, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Wellness pobyt v jedinečnom kaštieli Château Appony****. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Wellness pobyt v jedinečnom kaštieli Château Appony****
Wellness pobyt v jedinečnom kaštieli Château Appony****

179 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart